Myanmar – Dlaczego warto pojechać?

Myanmar
Kiedy chcemy w końcu wypocząć, wymknąć się od monotonnego życia, wyjeżdżamy na wakacje, lecz wciąż przed nami stoi niejaki kłopot – gdzie wyruszyć? Przeszukując sieć pragniemy wyłonić śliczne, pełne atrakcji miejsce.

Myanmar jest to prestiżowe miejsce na odetchnięcie i zwiedzenie kilku zajmujących lokalizacji.
Celebrować śliczne krajobrazy i odpoczywać zdołamy nad jeziorem słodkowodnym Inle. Możemy podziwiać tu też fascynujące budowle, jakie warto zobaczyć – historyczna buddyjska świątynia zalana złotem, mierząca 99 metrów! Ananda Temple to następna buddyjska świątynia z 1105 r. z osobliwą architekturą, a także malunkami i rzeźbami.

Birma -atrakcje
Atrakcje są niezmiernie fascynujące, można w tej okolicy ujrzeć wygasły wulkan – stratowulkan, składa się z bazaltowych law oraz pioroklastycznych materiałów, ma wysokość 1518 m, ostatnio był aktywny w roku 442 p.n.e. Wówczas gdy komuś zabraknie pięknych krajobrazów, można zażyć przejażdżki pociągiem po Gokteik Viaduct, który jest zbudowany nad
kotliną, można zobaczyć z niego pasmo górskie, natomiast na dole płynący strumyk. Na wyprawę można wybrac się ażeby dojrzeć Pagoda Kyaiktiyo – złocista skała, mierzy 7,3 m oraz znajduję się na czubku złotego głazu, jest to jedne z najważniejszych położeń buddystów birmańskich.

Wystarczy się nieco rozejrzeć i poczytać, a każdy tutaj odkryje nieco dla siebie, niezależnie od tego czy ma w planie odprężać się czy podróżować na wyprawy a także zwiedzać przyciągające położenia. Istotne jest też wypatrzenie trafnej propozycji na podróż, pożądane byłoby przeszukać propozycje „first i last minute” ewentualnie uregulować komplet na własną rękę, o ile będziemy sprytni, i poprawnie poszukamy, uda się nam odjechać na drugi koniec świata za niewielkie pieniądze.
Tuż przy samodzielnej rezerwacji przyzwoiciej poczynić to z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem – będzie to tańsze, aniżeli rezerwacjd w ostatniej chwili. okres podobnie odgrywa tu główną rolę, lepiej wyruszyć na jesień/wiosnę kiedy odpoczynek przewiduje mniej osób, ceny wówczas są niższe. Wymiana waluty – bez tego kłopotliwie będzie nam przeżyć, a powinno się o powyższym pomyśleć przed odjazdem z pewnym wyprzedzeniem iżby zapuścić się w kantorze na bardziej interesujące ceny.


Źródło:

e visa myanmar

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *