Kanadyjska E-Wiza – jak zdobyć?

Podróż do Kanady – jak uzyskać wizę bez zbędnych formalności

Wyjazd do Kanady dla mieszkańców Polski zespala się z potrzebą wcześniejszego uzyskania wizy. Nazywana jest ona jako eTA, czyli: Electronic Travel Authorization. Dzięki posiadaniu elektronicznej wizy możliwy jest dostęp na terytorium Kanady drogą podniebną – nie, niestety tylko jeżeli posiadamy zamysł zatrzymać się w tym kraju, ale także, jeśli trafiliśmy do niego wyłącznie przejazdem. Bez eTA Kanada wizy, nie ma sposobności liczyć na przylot do Kanady drogą samolotową. Warto jednakże mieć pojęcie, że eTA nie jest wymagana, o ile do Kanady poruszamy się drogą morską lub lądową.

Wiza elektroniczna dla wszystkich

Elektroniczna wiza jest dowodem powiązanym z naszym paszportem i jej ważność wynosi aż 5 lat! Nie ma potrzeby jej drukować, jest to udogodnieniem dla podróżujących. Wiza jest przypisana do paszportu, więc wspólnie z jego zamianą trzeba od nowa wnosić o eTA. Żeby osiągnąć wizę elektroniczną do Kanady, wskazane jest skorzystać z pomocy wizowego pośrednictwa, które zorganizuje za nas wszelakie formalności. To jest kluczowe zwłaszcza dla osób, które nie znają języka na tyle odpowiednio, by na własną rękę ukończyć wniosek. Dzięki temu eTA Kanada online zdoła do nas dotrzeć bardzo szybko i bez zbytecznych nerwów.

W okresie starania się o wizę tradycyjną należy udać się do ambasady i w tym miejscu składać wnioski oraz żądane dokumenty. Wywołuje to dużą dozę formalności i kosztuje nasz cenny czas. Właśnie w związku z tym eTA Kanada online jest o wiele popularniejsza.

Jak dostarczyć wniosek o eTA?

By złożyć eTA Kanada – wniosek, wystarczy zrealizować odpowiedni formularz drogą internetową. Powinno się do niego dołączyć skany kolorowe paszportu, który musi być ważny przez czas przynajmniej 6 następujących miesięcy. Dzięki skorzystaniu z agencji wizowego pośrednictwa można otrzymać eTA niezwykle prędko i sprawnie – tradycyjny okres tworzenia wizy elektronicznej zajmuje blisko 3 dni roboczych. W przypadku kłopotów z wyrobieniem wizy, pośrednik interweniuje w tego rodzaju sprawie, co dla klienta jest niezmiernie komfortowe. Ogólnie zaleca się wygenerowanie eTA jeszcze przed rezerwacją biletu lotniczego do Kanady, jako że operacja może się od czasu do czasu wydłużyć, chociaż są to wypadki niestandardowe.

Więcej informacji:

applying for canadian visa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *