eTA Kanada – jak uzyskać?

Wydarzenie życia – śliczna Kanada

Różne kraje w różny sposób rozwiązują sprawę pobytu turystów na obszarze swojego kraju. Czasem konieczna jest wiza, o jaką trzeba mocno się postarać, czasami wystarczy nabyć tę wizę na lotnisku. Do niektórych państw wolno wjechać w ogóle bez wizy czy żadnego organizowania czegokolwiek wcześniej. A Kanada? Jak kształtuje się sprawa z Kanadą?

E-wiza do Kanady

Jeżeli mowa o Kanadzie, podróżnik powinien zalegalizować swój pobyt. Chodzi o złożenie wniosku, można scharakteryzować to jako aplikację o pozwolenie na wejście do Kanady, ale nie jest to zwykła wiza. Istotą są głównie cele statystyczne oraz rejestrację też podróży. eTA kanadyjska wydawana jest za pośrednictwem internetu, a przeważnie wystarczy do tego paszport, mail oraz opłata. Strona internetowa przeznaczona do takiej procedury jest intuicyjna, w związku z tym nawet osoby słabo poruszające się w internecie powinny poradzić sobie bez większych trudności.

Ameryka to nie tylko USA

Pobyt w Ameryce Północnej wielu ludzi utożsamia z pobytem w Stanach Zjednoczonych, a jednak obok USA znajduje się równie piękny i urokliwy kraj, w którym nic nie jest monotonne. Dzika przyroda przeplata się z nowomodą. Wodospady i ładne widoki stykają się z wysokimi budynkami oraz luksusem współczesnych miejscowości. Ameryka to nie jedynie USA. Ameryka to także Kanada, do której na pewno warto wybrać się, szczególnie, że w przeciwieństwie do Stanów Zjednoczonych nie jest konieczna tradycyjna wiza. E-wiza do Kanady to jedynie kilka kliknięć myszką poprzedzone przygotowaniem paszportu, dokonaniem płatności a także podanie adresu e-mail.

Jedynym minusem wydaje się odległość od Europy, ale przecież we współczesnych czasach przeloty samolotem nie są tak męczące, jednak zdołają być kolejną przygodą. Kanada e-wiza to faktycznie łatwy sposób na przygodę życia.

Źródło:
eta kanada deutsch.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *