eTA Canada – elektroniczna wiza do Kanady

Wiza do Kanady? Sprawdź, jak uzyskać wizę eTA Canada

Planujesz podróż do Mekki? Pewnie potrzebujesz eTA Canada. To dokument, który uwierzytelnia twoją tożsamość przez co uprawnia cię do przejścia granicy. Dowiedz się, czym odróżnia się od tradycyjnej wizy oraz kiedy jest niezbędna, a także niczym wygląda proces ubiegania się o canadian eTA.

Czym jest eTA Canada oraz czym różni się od standardowej wizy?

eTA Canada to nic innego jak Canada visa online w wersji elektronicznej. Dokument wydawany jest na kilka tygodni, i analogicznie jak typowa wiza istnieje w kilku postaciach: eTA w celach turystycznych lub biznesowych.
Z racji że cały proces ubiegania się o eTA odbywa się przez Internet, kwestii formalnych jest wydatnie mniej i procesują się szybciej. To spore ułatwienie dla osób które, podróżują do Kanady. Uprzednio musiały liczyć się z koniecznością wizyty w konsulacie oraz sporo dłuższym oczekiwaniem na otrzymanie uprawniającej do przyjazdu Canadian visa.

Kto jest uprawniony do otrzymania eTA Canada?

Obywatele niektórych krajów nie muszą obecnie posiadać tradycyjnej, papierowej wizy, żeby wjechać na teren Kanady. Taki dokument można zastąpić wizą elektroniczną – eTA Canada.
Niektórzy podróżni są zwolnieni z posiadania wizy online.
Elektronicznej visa to Canada nie trzeba posiadać również wówczas, jeżeli granica z Kanadą nie jest przekraczana samolotem, a drogą wodną lub lądową – np. Kanada jest kolejnym postojem w wyprawie po Stanach Zjednoczonych.

Jak uzyskać wizę eTA Canada?

Jak pozyskać wizę eTA Canada? Wystarczy wejść na stronę agencji pośrednictwa wizowego a następnie wypełnić wniosek osobistymi danymi, oraz podać niezbędne informacje kontaktowe. We wniosku znajdują się także pytania dotyczące uprzednich wizyt w Kanadzie oraz możliwych odmów przejazdu.
Na podjęcie decyzji czeka się do 72 h, aczkolwiek zdarza się, że zaakceptowana eTA to Canada pojawia się w parę minut od momentu zaaplikowania. Proces jest więc szybki i wygodny do przejścia.

Inni czytali także: eta Canada|Canadian eta|Canada visa online|Canada eta application.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *