Elektroniczna wiza do Australii

O podróży do Australii marzy dużo osób. Obcy kontynent, najpiękniejsza i największa rafa koralowa na świecie, parki gdzie bez skrępowania latają sobie kangury, święta góra Aborygenów Uluru a także Sydney Opera House – te wszystkie lokalizacje przyciągają tłumnie podróżników z całego świata.

Jak się wprawdzie okazuje, nie wystarczy jedynie kupić bilet lotniczy do Australii. Szalenie istotnym jest, aby również spełnić formalności związane z uzyskaniem zezwolenia na pobyt. Czyli uzyskać dobrze wszystkim znaną wizę.

Dokument ten, muszą posiadać wszystkie jednostki, które nie są rezydentami Australii. Dobrą informacją jest jednak to, że wizę można zorganizować w formie online. Wystarczy przesłać za pomocą formularza wniosek wizowy oraz tą samą drogą zdobędziemy wizę.

To, jak szybko zdobędziemy wizę, zależy od tego w jakim celu wyjeżdżamy do Australii. Jeżeli na przykład jesteśmy rezydentami USA i marzymy o tym, żeby zwyczajnie wybrać się tam na wycieczkę, to e wiza do Australii dla mieszkańców Ameryki, zostanie nam wydana w ciągu najwyżej dwóch tygodni od wysłania wniosku wizowego. Mieć na uwadze należy, że ten wariant wizy, wydawany jest na przebywanie w kraju nie dłuższy aniżeli 90 dni.

Następnym powodem do dysponowania australijską wizą, jest chęć rozpoczęcia tymczasowej pracy na tym terenie. W związku z tym, również powinniśmy złożyć wniosek internetowy o uzyskanie wizy. Australijska wiza dla rezydentów Ameryki, w tym wypadku również wydawana jest na maksymalnie 90 dniowy pobyt.

Dla osób które, postanawiają na dłużej przenieść się do Australii, e wiza Australia dla rezydentów USA wydawana jest na wniosek strony, która zaprasza konkretną osobę do siebie. Zatem na przykład firma X, potrzebuje zatrudnić pana Y na czas dwóch lat i w związku z tym, przesyła wniosek o wydanie wizy na rzecz pana Y. Wiza zostaje wydana na okres trwania kontraktu, czyli na 2 lata.

Zobacz także: Australia Visa For US Citizens.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *